kopa sraček

Linda~ Lindaa~

18. prosince 2011 v 21:36 | Miss Buráková
I'll rape my own papa. ^^
Edubáze je zlo. Přežila jsem to jen díky poslouchání písniček, z kterých dostávám opakovaný orgasmus. Ne, tahle (Just Be Friends od papa, Kida-kuna, Mamoru Miyano, Miyaneho nebo jak to mám skloňovat) posloužila k truchlení nad Havlem. Strašné, že zemřel, že? (Kim-chan, přece jen hrál velmi důležitou roli ve svrhnutí komunismu.) Achjo. Něco jsem chtěla napsat a už nevím co. Nakonec to bude jen článek o tom, jaký je papa jashinovský zpěvák (mmchdm, že? že?! :3).

Tak zkusíme nějaké aktuální téma. Vánoce. To je tak neuvěřitelné, že už jsou ani ne za týden. Pořád mi to nějak nedochází. Tento rok to je takové divné. Myslím, že v tom má velkou roli počasí. Celou dobu bylo hezky, teplo a buch, najednou Vánoce. Ale ani vánoční nálada nestojí za nic. Zvlášť ta rodinná. Ani se netěším. A to nemluvím o tom, že nemám koupený jedinný dárek a vážně jsem zvědavá, jak výjdu s penězi pro čtrnáct lidí. Fuuu.
A co vy? Těšíte se?

Ano, tímhle končí snaha o normální článek.
Povinně pustit!
Ta super písnička je trochu dál za tím kecáním, které jsem si nemohla odpustit. ^^ *má jen velmi chabé tušení, o čem tam mluví*

No, odpočívejte v pokoji, pane Havle.

PS: Ještě na tohle jsem narazila. o___O

Doki doki de kowaresou sen parsent lav. Ej!

8. prosince 2011 v 20:19 | Královna škvarek

Zdravíčko. Netuším, o čem bych měla psát, ale prostě mám chuť blogařit, však něco se najde.
Jak se máte? Já blbě. Teda blbje.
Asi před hodinou jsem dokoukala na Uta. Vím, že to je děsná blbost, ale chci pokračování. Chci pokračování se Syo-chanem~ Nemravným Havajčanem, který masturbuje na palmě. A přitom si zpívá havajskou písničku. Chudáček. První z něj uděláme masturbujícího Havajčana, potom ho nazve Kim-chanina mamá Bííbrem, pak s ním uděláme fotomontáž a předěláme ho na Leeho a nakonec je z něj ještě Michael Jackson. Ale stejně je cool. Doprdele, chci vidět jeho dvojče!
Ehm. Dále se mám blbě, protože mě strašně škrábe v krku. Nemožně a nechutně. Dneska jsme zpívali se školním sborem v kostele. Kabelovka natáčí nějaký vánoční program a nacpala tam i nás. To dopadne. Já, Kim a DeiDei sólový rap ve Vánočním času od Nightwork. Přece jen jsme královny. Já jsem královna škvarek, Kim bůčku a DeiDei tlačenky. Z Tatranek jsme přešly do tučných jídel. Úsměvné.

Ponechme důvody, proč se mám blbě. Radši přidám emo cool písničku.


Teď si píšu dokonce s Kenošem, hahaha.
Musím jít se psem. Potom asi zalehnu, abych na zítřejší olympiádě nepsala morbidní slohovku. Čau.

Je to záhada.

19. září 2011 v 18:14 | Hiki-chan x_x

Tohle bude krátký retardovaný článek, tak to ignorujte, ale já si to prostě nemohla nechat pro sebe. :'D Včera jsem byla na zerochan.net a narazila na obrázky, kde byly postavy od stejného dabingéra (čili mají stejný hlas).

Jeden šok za druhým:
1. Rin-chan (Ao no Exorcist), Usui (Kaichou wa Maid-sama) a Kisa-chan (Sekaiichi Hatsukoi). ._.
2. Lojza (Kuroshitsuji 2) a HINATAAA (Naruto). X_______X LOJZA A HINATA!!
3. Yu-chan (DGM), Sasori (Naruto S.), MISA-CHAN (Junjou Romantica) a Claude (Kuroshitsuji 2). .______. YU A MISAKI!!
4. Amerika (Hetalia), Vedoucí (DGM) a Takano. .-.
5. Lavi-sensei (DGM), Hikaru (Ouran), Úchylný Blonďák (Kaichou :'D), Utakata (NS). >.<
6. TYKEV (DGM), MINATO (NS) a Kimimaro. .___________.
7. Pedofil (Kaname :D z Vampire Knight), Link (DGM), Shinobu. o__o
8. Shikamaru (Naruto) a JASDERO (DGM)!!

Taky jste z toho tak baf? x-x
 
 

Reklama