Březen 2012

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.

11. března 2012 v 17:36 | Příklad |  kecy
Achjo. Ten čas letí. Až nemožně rychle. Vždyť už je březen. Možná mi připadá, že to utíká tak rychle, protože jsme měli spoustu věcí do školy. Ano, hlavně jak všichni říkali, že druhé pololetí bude úplné leháro. Učitelé jsou nesnesitelní, dávají nám samé přepadovky a úkoly a pak se diví, že se neučíme. Prý že jsme před přijímačkami, tak se máme učit, jak jen můžeme. Jo, určitě, když se máme učit na přijímačky, tak se budeme učit ještě na každou hodinu. Bože, ti učitelé jsou fakt kreténi. Mi připomíná, že ty blbé přijímačky se nelítosně blíží. Už se budu muset začít pomalu učit, snad začnu už dneska (néé, ještě musím uklidit chodbu, vyčistit spálené hrnce, nakrmit zvířata, vyčistit králíka, udělat do školy a cvičit na klávesy~). Těžký život. O čem jsem psala? Aha, proč mi připadá, že všechno rychle běží. Navíc mám hodně kroužků, takže přijdu ze školy domů, jdu do kroužku, přijdu domů, najím se, nakrmím zvířata, udělám věci do školy, někdy stihnu jít na chviku na notebook, pak se osprchuju a jdu spát. No, nesmím to brát tak pesimisticky. Když se ohlédnu, co jsem zažila od začátku nového roku, tak toho bylo celkem dost. Jop, fakt toho bylo celkem hodně. Teď mě štve, že nepíšu pravidelnější články a nezapíšu sem své děsně zajímavé zážitky. Ale jak se říká, nikdy není pozdě, takže...

Tohle je hlavně pro mě, protože se bojím, že to zapomenu, ok? :'D
- brigády u otce (jednou za měsíc uklidím otcovou kancelář. :'D ale mám to ráda, aspoň se projedu busem a po úklidu si dáme pizzu. :3)
- hororová čajovna (jsem hrdou členkou dětského zastupitelstva, které má nastarost jednu místní čajovnu. byla jsem za zombí čísnici v noční košili. ^^)
- se školou v divadle (v beskydském na shakespearově hře "něco za něco". děsné porno.)
- pěvecká soutěž (soukromých uměleckých škol - školní kolo. zpívala jsem ještě s jednou holkou a i když jsme vyhrály první místo, tak jsme nepostoupily o ČTVRT BODU!)
- lyžák
- vysvědčení (samé jedničky a jedna dvojka z matiky. ._.)
- přespání u Kim-chaniné babči (nebylo nic moc, ale s kim-chan jsme upekly cheesecake! sakra, teď jsem na něj dostala chuť. ._.")
- modré vlasy (ano, mé krásné tmavě modře podbarvené vlasy, které byly drahé jak prase a které se vymyly hned po prvním mytí a z které mám teď hnusnou vyblitou. o__o)
- bratrův koncert Asking Alexandria (bratr byl na koncertě AA v praze, hajlz. a i když to není můj zážitek, chci si to pamatovat. xD)
- hudební čajovna (to jsem byla za heavy metal. :'D návštěvnost byla minimální, ale aspoň jsem otrávila těch pár lidí svým krásným zpěvem na karaoke. :D)
- zápis (s deidei-chan a miyu-chan jsme vypomáhaly při zápisu do prvních tříd - byla jsem víla. :'D)
- čajovna + kino (první jsme šly s kim-chan do cizí čajovny s valentýnským tématem, a potom jsme šly s holkama z béčka do kina na Signál, protože měly lístky navíc. :'D)
- aquapark(s papa a kim-chan jsme jeli do aquaparku, kde jsme jezdily s kim-chan nonstop na tobogánu, hrály si na dannyho a bena a vyřvávaly si plíce. nebo jsme zpívaly doki doki. >.
- jarní prázdniny (byly na krůtu. rychle uběhly a byly nudné. ._.")
- přihlášky na střední (na dva gymply. ._.')
- otaku čajovna (anoano, anime a manga! 8D to byla asi nejzdařilejší čajovna až teda na kuchyň - pokusy udělat sladkou rýži s ovocem a dango. :D)
To je vše, na co si vzpomenu v momentální chvíli. :P

A když už jsme u toho shrnování, tak bych mohla sepsat i hlášky...
Hovna. Konzerva hoven. Zavařenina hoven.
"Jak chutnala stolice?" "Byla výborná."
Yu se plácne konzervou hoven do čela.

S kloboukem... s kloboukem! Dejte ještě sem... müsli s kloboukem! S kloboukem! Dejte ještě sem... naposledy! Lalalá, lalalá! Lalalalá, lalalá~
Wo ist mein Hut?! Wo ist mein Müsli?! Wo ist mein Hanchen?!

Já jsem novelista, já píši novely.
Já jsem školník, já kradu papuče.

Zaútočili na něj kohouti!
Zaútočili na něj klobouci!

Vždycky jsem chtěla černého kluka se zelenýma očima.

Satan! Miron z nebes! Je ovládnutý koblížkovou silou!

"Co podniknem?"
"Kolik stojí salám?"

"Tak jsem přiběhla a řekla, že můj otec vyvraždil celou rodinu. A ona, že mám počkat, že jde vynést odpadky."

Danny Bruceová.
Ben Worsnopová.

"Dvacátý osmý Barney. Dvacátý devátý Barney. Dvacátý desátý Barney."

*dead*

Nechápete, což?