Somewhere in my memory..

14. prosince 2011 v 21:21 | Hikari-sama |  kecy
Jsem přeLovelyComplexovaná. Už podruhé.

Doppelkinn. Ne, nejsem duševně nemocná, jen si rozšiřuju v němčině slovní zásobu o podbradky. Když o tom přemýšlím, tak ještě nevím, jak se řekne podbradek japonsky. Nijū ago. ^^

Bože. Poslední dobou nějak moc božuju. To není dobré. Nechci zradit jashinismus, kterému jsem byla vždycky věrně oddaná. A další podezřelá věc - nějak moc se vysmívám ostatním. Nemyslím to v takovém tom vrstevnickém stylu, ale třeba.. s Kim-chan jdem ze školy a proti nám jde kluk s houpající chůzí. A já vyrsknu smíchy. Další nedobrá věc. A poslední zlozvyk, který mě sere nejvíc, je pomlouvání. Vím, že to není klasické pomlouvání na způsob: dneska piča, zítra miláček forever, ale přesto z toho nemám dobrý pocit. Miyu-chan se začíná totiž chovat téměř stejně jak před těmi osudnými dvěma roky. A i když při mých, Kim-chaniných a DeiDei-chaniných rozmluvách nepadne žádné sprosté slovo a probíráme naše špatné zkušenosti s ní, není to přece jen ještě horší..? ._.

A když už jsme u toho stěžování, konečně si začínám uvědomovat, jak jsem nevyspělá. Vůbec neumím komunikovat s lidma. Takovýma, co nenasazují přátelský úsměv a jejich hlavní cíl je udělat z vás velkého blbce (jak já nesnáším béčko). Vlastně vůbec neumím komunikovat s cizíma lidma v mém věku. Nevím, jestli se mám tvářit příjemně, roztomile, mírně poulit oči jako obvykle, nebo se tvářit znuděně, nepřístupně. Nevím, jestli se mám čučet do blba, pohrávat si s prstýnkem na ruce, bezcílně něco hledat nebo ťukat na mobilu. Pak to dopadá podobně jak dneska. Přijdu jako první z komoráku na místo srazu, kde jsou zatím jen samí cool kluci hrající na elektrické kytary či bicí. A i když po mně furt divně pokukují, očima se vyhýbám jak to jen jde a sedím tam na kraji jak dement. A přitom jen tajně pokukovat po blonďatém bubeníkovi a tiše vyznávat lásku jeho červeným kalhotám.

Od ZKA-sama:
 


Komentáře

1 Královna bůčku Královna bůčku | Web | 16. prosince 2011 v 22:11 | Reagovat

ehh. na lovely complex se chci kouknout znovu už dlouho ale teď mám moc práce >.<

ich bin doppelkinn.
watashi wa nijuu ago.

k té záležitosti se už nejspíš vyjadřovat nemusím... ._.

HIGHFIVE
echh. chápu tě. ani nevíš jak tě chápu .______. a ten bubeník musel být děsně cool.

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 17. prosince 2011 v 11:23 | Reagovat

[1]:To jsem fakt zvědavá jaké. :'D

Du hast Doppelkinn. *sere na nějaké pády*
Co? Duha s podbradkem?

Nemusíš.._.

To je dobře, že mě chápeš. ._. A ten bubeník byl fakt FUCKT cool. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.