Žít je ta nejvzácnější věc na světě, protože většina lidí jenom existuje.

25. září 2011 v 17:45 | Hikari |  kecy


Omj. Mám posranou náladu. Jako celý tenhle týden. Jako všechno. To je ta puberta. Nejspíš.
Každý den se vzbudím, vstanu a nemám žádnou chuť do života. Žádnou radost z nového dne. A všechno je otravné, i když se jedná jen o nějakou nevinnou věc. A já jsem nepříjemná, protivná a znuděná jak prase. A vlastně k tomu nemám ani pořádný důvod. Asi je pro mě nějaké zlomové období, jako bylo pro Stana deset let. ._.
Rodina jde do Tentontova. Chudák papa, který nemůže dělat nic proti tomu, co říká mamá na jeho adresu. Ať udělá cokoliv, tak je to špatně. A i když udělá něco, co mu je vyčítáno, že to nedělá, tak místo odpovědi "Děkuju." dostane "Co tak najednou?!". Mamá je vážně k nesnesení. Neustále má kecy na papa, před bratrem a mnou ho pomlouvá, dokonce i před ostatními členy rodiny. Vlastně přede všemi, s kým se zná. Opravdu si nevzpomínám, kdy o něm řekla něco pozitivního. Hlavně jaká je ukřivděná chudinka. Před ostatníma nasadit sympatický úsměv a bude to fajn, že ano. Hodně lidí mi říká, že se to zlepší. Já si to nemyslím. Když už vztah dospěje do takového stádia, může se stát cokoliv, ale nezlepší se to. Kdyby to bylo aspoň dočasně, ale tohle trvá už řadu let. Někdy už si začínám myslet, že kdyby se rozvedli, bylo by líp..
Hej, myslíte, že přátelství navždy existuje? Prostě nejlepší přátelé čtyřievr? Já už se vzdala naivní odpovědi, že ano. Nevím, ale když mám nějakou nejlepší kamarádku, tak po roce to je už jen přátelství ze zvyku. S Kim-chan jsem myslela, že to opravdu nej kamíís čtyřievr bude, ale kde že. Víte, co je fakt strašné? Za co se tak nesnáším? Každý den když jsem sama a nedělám nic příliš zajímavého, tak přemýšlím nad jejími špatnými vlastnostmi. Pak mi dojde, že takové myšlenky mají většinou lidé o lidech, které nesnáší. Ale když jsme spolu, tak to je všechno pryč a já se cítím fajn a říkám si, že ji mám ráda. Tak co to kurva je? To jsem fakt tak rozdvojená osobnost nebo tak rychle měním názory? Nebo jsem vážně tak hnusná? Nevím. Snad to má něco společného s přechodným obdobím, kdy mi připadá všechno posraný.

Konečně konec posraného komentáře.

PS: Jak někdo může napsat, že jste kráva a napsat k tomu vysmívajícího smajlíka? ._.
 


Komentáře

1 Kim the Doughnut Kim the Doughnut | Web | 26. září 2011 v 20:18 | Reagovat

seš kráva :D

tví rodiče.. no.. myslím že na nic nového ani nějakou radu, která by dávala aspoň trochu smysl, nepřijdu.

zajímavé. já jsem na tom přesně naopak. když jsem sama tak si vyčítám jak na tebe pořád nadávám a jak je to trapné, a jaká jsi vlastně dobrá kámoška a že je hrozné že je teď všechno tak na hovno. a jak tě potom vidím a ty začneš s těma svýma úšklebkama a poučováním tak mám chuť tě zabít a připadáš mi hrozná. hrozná kráva. hrozně. promiň, ale vážně. nemůžu si pomoct.

hahahahhhaahaaahahahahahhaha.
/cough

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 28. září 2011 v 22:10 | Reagovat

[1]: Krávo.

Nevadí, to snad nikdo.

Blbé.

Užij si to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.