Úsvit.

5. září 2011 v 22:02 | Znovuzrozená Hiki-chan |  kecy
Hi, guys. ^^ A je to. Nový blog konečně založen. Jméno rei-nbow je kdyžtak sloučenina mé přezdívky "Rei" a duhy "rainbow". A proč? Protože miluju duhu. ^^ (Ano, to nikdo netušil.) Hlavní otázkou je asi to, proč jsem vlastně založila nový blog. Starý blog (angelwithoutwings) byl hodně zanedbaný. Buďme upřímní. Nastavení bylo pořád stejné a já se neobtěžovala do něj nahlédnout, popřípadně něco změnit. A články nebyly taky nic moc (a to nezapočítávám ten strašný styl psaní starých článků). První dva měsíce jsem byla nadšená, to jo, ale co pak? Ztěžka jeden článek týdně. A to jen nezajímavý popis uběhnuté doby. Chyběla tam originalita. A navíc tento rok jsem kašlala na angelwithoutwings úplně, už jsem se ani neobtěžovala navštěvovat ostatní blogy. Prostě to bylo bídný. Tak chci začít znovu a s čistým štítem. Jen doufám, že to nedopadne jako minule a vše nezůstane jen naivním snem.

Prázdniny, celé dva měsíce, a přesto tak krátké. Uběhly jako voda. Když to soudím ze současnosti, vážně utekly rychle. Ale tento rok byly nějaké divné. Nemám z nich dobrý pocit. I když nebyl den, že bych byla celý den zavřená doma. Vždycky jsem byla někde, taky jsem byla na celkem dost dovolených, hodně toho zažila. Tak proč? Nevím, možná to je tím, že nebyly strávené s jedním člověkem jako ty předchozí, a proto nezbylo tolik společných vzpomínek. I když si myslím, že celé prázdniny by jsme spolu nevydržely. Možná se pletu. Snad. Ale mrzí mě, že jsem slibovala hory doly a vyšla z toho tak čtvrtina. Proto se chci dotyčné osobě omluvit. ._.

První dny školy. Zase ty stejné ksichty, až na jeden nový. Máme novou holku ve třídě, což bychom měli oslavovat jako zázrak. Protože když přijde do naší třídy nový žák, tak to už je zázrak (neboť všichni jdou do béčka), natož holka. Počet holek se zvýšil! Už je nás šest! :'D Kája se zdá fajn. A má piercing v nose! Je cool. Snad mezi nás zapadne. ^^
Čtvrteční školu jsme zabili jen seznamováním s Kájou (moje dementní představování :'D), kecáním o prázdninách (kdy jsem vyprávěla o svém a Kim-chaniném životním zážitku s plovoucím hovnem) a třídnickými tentononcy. Kvůli školce, která bude na naší škole v prvním patře prvního stupně, máme novou cestu do školní jídelny. Musíme přecházet přes venek a poněvadž jsem neměla papuče, tak se mohli všichni pokochat mými žabími skoky. Potom stejně skoro všichni odešli (včetně nás), protože celá škola skončila stejně a náš nový inteligentní vedoucí jídelny rozhodl otevřít jen jedno okýnko. Takže řada až do alelůja. Tak já, Kim-chan, DeiDei-chan a Miyu-chan jsme udělaly moudré rozhodnutí, že prozatím půjdem na školní hřiště a vrátíme se za půl hodiny. Po obědě jsme šly s Kim-chan do Miss Music, kde jsem si zařídila hodiny zpěvu a synťáku. Takže pondělní odpoledne budou zabrané komorákem a úterní synťákem, naukou a sólovým zpěvem po sobě (x___x). Pak jsme šly na Buriana, kde budem chodit obě dvě do výtvarky (ta bude zabírat středu). Cestou jsme se zastavily na zmrzku. Protože ta hnusná servírka, kterou nesnáším, mi dala tu zmrzlinu jen tak lehce nakraj, takže když jsem si lízla, celý kopeček spadl na zem a mně zůstal v ruce jen prázdný kornoutek. Kim-chan měla půlhodinový záchvat. Celý zbytek dne jsem opakovala: NESNÁŠÍM KURZÍVU A ZMRZLINU. A MEKDONALDA. A ČOKOLÁDOVÝ KOBLIHY. :'D Pak jsem šla ven ještě s Luckou, s kterou jsme probíraly jedno přes druhé, že jsme ani nestihly dojít k mým zážitkům z Chortvatska a k Ťutísovi.._.
Další den byl zahájen Patronát. To je takový nový zvyk na naší škole, že žáci druhého stupně se starají o prvňáky. Každý dobrovolník dostane na starost jednoho prvňáčka. Já mám poprvé kluka, Adámka. Je takový usměvavý sympaťák, který se nestydí dát do řeči a často na mě mává. ^^ Mám ho ráda. :'D *pedofil* Jinak jsme dělali zasedací pořádek a naše třídní se slitovala nad nevinností holek a dovolila, abychom si sedly spolu a ne s klukama. Tak sedím s DeiDei-chan, což je paráda. ^^ Odpoledne jsem měla jít s Kim-chan do města, potřebovala nakoupit věci do školy. Ale protože jsme potkaly DeeDee neboli Čunislavu, tak nakupování bylo posunuta na později. Tak jsme seděly hodiny na kopci a rozebíraly Hurvínka a jeho dřeváky. Moje záchrana byl jeden kámoš, s kterým jsem mohla mluvit normálně, ale nakonec odešel za svou partou a já musela poslouchat zase ty retardoviny. :'D Nakonec šla Čunislava s náma, tak bylo o zábavu postaráno. Potom jsme šly ještě ven i s Miyu-chan. Achjo. Měla jsem nějakou mimoňskou a otrávenou náladu, proto jsem byla protivná a hnusná. Když já prostě nemám poslední dobou na takové blbosti a blbiny náladu. A ještě když jsou cizí. Konečně rozumím, jak se musela cítit Miyu-chan, když byla se mnou a Kim-chan venku a musela poslouchat naše demence. Třetí kolo u motorky. Tenhle duch panoval i v neděli, kdy jsme šly znovu ven (a tentokrát rozebíraly dobytek). Proto se omlouvám oběma, že jsem byla taková, jaká jsem byla. ._.
Dnešní škola byla jedna velká nuda. Nechápu, proč musíme trčet v té zasrané škole do třičtvrtě na dvanáct, když nemáme co dělat. Jen jsme dostali učebnice, což zabralo hodinu, maximálně dvě. Tak jsem kreslila postižené obrázky do svého super nového notesu a všem vyprávěla o filmu Všemocný, na který jsme koukali včera s papa. Odpoledne jsem měla první komorák, kde jsem zjistila truchlivou zprávu, že už tam nebudou chodit dvě holky, které jsem měla ráda. Hlavně jednu. Vždycky jsme mohly kecat, když čekala na autobus a teď už se nebudem vůbec vídat. ._. Přišel nováček, nějaká malá holka, prý jen na zkoušku. Uvidíme. Potom jsem letěla s papa do spořitelny, kde byl všude můj "oblíbený" kámoš z reklamy (však víte, takový ten z té reklamy na Českou spořitelnu ._.), abych si vyzvedla novou kartu od účtu. Když jsme přišli, začlo pršet a následovala bouřka. Když trochu přešla, tak jsem čučela z okna. Černé nebe, blesky a duha. ^^

Achjo. Je děsivý být nejstarší na škole. Je děsivý, že tohle je náš poslední rok na základce. Je děsivý, že budem muset podstoupit Scia, projektové dny EU, přijímačky a kdoví co ještě. Je děsivý, že se musíme rozhodnout, na jakou střední půjdem. Devítka je děsivá. Ale všichni říkaj, jak je suprová, tak snad.. Vlastně už nemám takové obavy jako dřív a celkem se těším.. ^^ A moc se těším na podzim. Až se ochladí, až bude foukat vítr, ve kterém budou tančit stromy v podzimních barvách, až bude listí příjemně šustit pod nohama, až si budu moci vzít své suprové šněrovací boty a rukavice bez prstů a nasávat svěží vzduch. Potom budu šťastná. ^^ 


Komentáře

1 Kim the Doughnut Kim the Doughnut | Web | 5. září 2011 v 22:23 | Reagovat

sakra, měla bych ti začít psát o něco inteligentnější komentáře.

ehm.. nejsem si jistá, jestli osobou myslíš mě.. :'D každopádně si nejsem vědoma toho, že bys něco slibovala.. :'D

nová žačka se zdá fpohodě :D stejně se divím, že nešla do béčka, i když mě teď napadlo, jestli nás letos náhodou už není méně než jich.. no.. nevím xD mimochodem, vidělas už letos kikes mikes? .-.
k incidentu se zmrzkou se už nevyjadřuji.
s prvňákem máš štěstí :'D i když jsem teď zůstala foreveralone, jsem stejně ráda, že jsem letos do toho patronátu nešla xP
ehm.. omlouvat se nemusíš, myslím že omluva patří spíš tobě :'D no.. je to těžké. je to mrzuté. a já a čunislava tvoříme izolovaně retardované duo, to je nezměnitelné xDD každopádně.. nevím, co bych měla dělat, aby sis navíc nepřipadala.. .-.
se školou souhlasím. bouřku jsem prospala.
víš co mě napadá? píčatek je vlastně nejspíš nejstarší žák na celé škole :'D
no vidíš, připomělas mi naše krásné botičky~ aspoň něco, na co se na podzim těšit (na zimu si šetřím svoje pruhované rukavice).

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 5. září 2011 v 22:37 | Reagovat

[1]: Aaa~ První komentář na novém blogu~ ^^

Co máš pořád s těmi inteligentními komentáři, tvoje komentáře jsou sympatické.. :D

Ano, myslím tebe. :'D No, jak jsme říkaly, že toho máme tolik, že to ani nestihnem.. ._.

Myslím, že je nás míň a navíc tam je hodně holek. >.< Mimochodem jsem neviděla a jsem ráda. Vlastně! V neděli! o.O"
NENÁVIDÍM KURZÍVU A ZMRZLINU A MEKDONALDA A ČOKOLÁDOVÉ KOBLIHY~
Divňousi.. :P
Já vím, že to neděláte schválně, ale prostě je to takový pocit.. ._."
Špatněs udělala!
Nejspíš jo.. :'D
^^

3 punerank punerank | E-mail | Web | 11. září 2011 v 1:13 | Reagovat

Tak vítám tvůj další bloček opožděně do provozu a děkuju za koment u mě:)
úplně živě si představuju to podzimní, vyfoukané počasí. mně do toho ještě lítaj vlasy do všech stran a všecko je mi volný:) jen se tak kochám a těším:)

4 Rei Rei | Web | 11. září 2011 v 14:24 | Reagovat

[3]: Děkuji.. ^^'
Miluju ten pocit volnosti a svobody a ještě k tomu to šustění listí pod nohama.. >.< Taky se nemůžu dočkat. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.