I'll hold my soul in my hands.

18. září 2011 v 16:39 | Osvícené hovno |  kecy

BLINK 182! ><

Achjo. Zas a opět nastala ta kritická chvíle, kdy se cítím na nic. Takže neočekávejte nic víc než "jednoduché" shrnutí doby uplynuté od minulého článku.
Úterý 6.září:
Osudný den nastal. Den, odkdy se budu probouzet v šest a vstávat v sedm. Den, odkdy nebudu stíhat. Den, kdy se začíná učit. Kdy budu chodit vyčerpaná domů, a pak rychle do kroužků. Den, odkdy budu sedět večer u notebooku a říkat, že úkoly stihnu ráno a stejně je budu dopisovat o přestávkách ve škole.
Škola celkem šla, až na první dvě hodiny doučování z matiky. To je prosím náš VOLITELNÝ předmět, do kterého jsme byli přiřazeni nedobrovolně. Sudoku si strčte někam. Jedno jsem dělala celou hodinu. ._. Zbytek vyučování byl jen o seznamování, úvodních stranách a okrajích. Znáte to.
Odpoledne jsem měla první kroužky. Klávesy, nauku a zpěv. Pěkně za sebou. Klávesy jsou letošní rok novinka, ZATÍM to je v pohodě (sezení u kláves, seznámení s nástrojem - dobrý den, já jsem gama-queen-sama-kun, držení ruky na klávesách, jednoduché cviky :'D). Nauka je stejně nudná jako vždycky (druhý nejstarší člověk hned po mě je asi šesťák). A zpěv je pořád děs a hrůza, bezezměny.
Zbytek dne jsem proseděla u notebooku.

Středa 7.září:
Škola: zdobení úvodní stránky v sešitech (omj, ta posraná inspekce určitě přijde), okraje (jako by nemohly být sešity tisknuty už s okraji).
Odpoledne jsem šla do první výtvarky - tentokrát nově i s Kim-chan. Konečně jsem viděla po dlouhé době Johanku (neboli Ovci, jak ji nazvala Kim ._.) a Lucku (ne moji spolužačku, budu ji říkat Myšour :'D). Nikča už přestala chodit, smůla. ._. Ale za to Myšour přivedla novou holku - Válec. :'D No. Takže k tomu, co jsme dělali. Téma bylo: stoleté stromy. o.o" Jak jinak než že to dopadlo katastrofálně. Jak malba dítěte navštěvující mateřskou školu. x-x No. Když jsme šly já, Kim a Ovce domů, Ovce nás pozvala k ní domů. Kim-chan se mohla přesvědčit, jak mají děsně cool byt. Konečně jsem mohla dát Ovci ten náramek, který jsem ji koupila v Rakousku. A já byla obdařena zeleným šutrem pro štěstí. ^^ Takový ten podle znamení. :'D
Zbytek dne jsem proseděla u notebooku.

Čtvrtek 8.září:
Škola byla na zabití. A to jsme neměli naštěstí ty blbá odpoledka. >.<
Zbytek dne si nepamatuju. :'D
A! Vlastně! Večer jsem vedla smysluplnou konverzaci s Ane-chan a četly jsme yaoi incest HP povídku +18! :DD "Jsme přece bratři!" "A ti by si měli pomáhat, ne?" ^^'

Pátek 9.září:
Škola. Tělocvik, kde jsem běhala bosky. Kde jsem myslela, že vyplivnu plíce. x__x A první letošní výtvarka s novou učitelkou. Hodina byla strašná. Kluci byli fakt sprostí, upřímně Mozkomora lituju (kdyžtak té nové učitelce začli říkat Mozkomor ._.). Měli jsme dobrovolné téma, tak jsem kreslila imaginární svět. Moje představa byla dokonalá a já si říkala, jak se blejknu, ale dopadlo to jako obvykle. A místo pochvaly jsem dostala komentář k tomu, že to mám malé a kreslím neuvěřitelně pomalu. .-.
Odpoledne jsem šla za Miyu-chan, která byla nemocná. Tak jsme čučely na horor Voodoo (2). Miyu-chan ho viděla už několikrát, ale tento horor byl jeden z těch jejích oblíbených a kvalitních, jak ona říká, na které se dívá několikrát za sebou. A přitom si leží na gauči, jí večeři a něco si brouká. Horor byl fakt brutální, aspoň na můj vkus. Poprvé v životě jsem myslela, že budu zvracet. Fakticky. o__x Ale naštěstí jsem to zvládla. ^^"

Sobota 10.září:
To jsme měly jít s Ane-chan ven. A že si vemem košile~ 8D Ale nakonec to nevyšlo, tak jsem šla na chvilku ven s Miyu-chan a už si nepamatuju, co jsme dělaly. Před očima mám jen nějakou matně rozmazanou vzpomínku, jak sedíme na mostě, vedle nás jsou prázdné plechovky coca coly a v ruce držím lentilky a Miyu-chan cvrnká bonbony ve tvaru medvídků dolů na koleje.

Neděle 11.září:
S Miyu-chan jsme zamířily na pouť v sousedním městě. Všechny peníze jsem utratila za: neskutečně velkou ledovou tříšť obohacenou o všechny tamní příchutě, minihambáč s cibulí, kvůli které jsem si musela koupit kofolu, aby mi nepáchlo tolik z pusy x__x", za jeden jashinovský prsten, jedno velké duhové lízátko a tři lízátka ve tvaru králíka. Celkem mě mrzí, že jsem si nekoupila tu knížku. Protože tam byl takový stánek s obrovským výběrem knih, které byly vážně levné a mně se zalíbila jedna s názvem Lidé a roboti (nebo nějak tak) a stála jen stovku. Ale už mi nevyšly peníze. ._.

Pondělí 12.září:
Celý tento týden jsem zasvětila sledování první řady Glee, kterou jsem neviděla. Já totiž viděla jen polovinu nebo třičtvrtinu druhé. No. To bylo jen tak mimochodem. :P
Byl tělocvik. Nepřítel takových měkot jako jsme my. Naše milá paní učitelka, která by donutila cvičit i umírajícího člověka, byla tak hodná, že nás nechala hned druhou hodinu běhat. Všichni jsme říkali, že to bude tak šedesátka nebo štafeta. Kůle. Čtyřstovka. O_______O" Všechny jsme souhlasily s tím, ať si nasere, tak jsme běžely pomalu a přitom rozebíraly naši náladu a jaké je hezké počasí. :'D Taky že jsem měla pak hodně mrzutý čas. >.<
Po obědě čekala ještě dvouhodinovka užitých výtvarných činností (další náš volitelný předmět). Tohle bylo snad poprvé, co jsem tak moc doufala v brzké ukončení výtvarky. Nojo, kresba závaží - konvice (OMJ JAKO VŽDY). Vlastně detailu. Který jsme měli vyhledat pomocí okýnka, které si uděláme z papíru. Ty vole. Jak moc se netěším na příští hodinu. ._.
Hned jak jsem přišla domů, tak jsem letěla do komoráku. Učitelka měla zase milé poznámky k tomu, že jsem nejslabší článek. A že kvůli mně se nemůžem naučit novou písničku. A takové ty povzbuzující řeči. ^^"
A potom? Glee~ *___*

Úterý 13.září:
Cvičení z matiky, kde jsme zápasily s měřením nějakých blbých sil. A taky jsem zničila jeden siloměr, ale pššt. ^^" Jinak nic.
Klávesy, nauka, zpěv. Klávesy - hrát každou rukou něco jiného je nemožné. Nauka - nuda. Zpěv - jsem dusící se křečovitý neschopný dement.
Pak jsem šla po dlouhé době ven s Luckou. Potvrdila mi to, co jsem tušila a to je to, že mě pustil Milan k vodě. >.< Jinak mě zavedla za tou svou partou, kde jsem si připadala jako totální blb. Lucka se bavila s tím svým, ostatní byli taky v páru a další byli zase bokem zabráni do nějaké vážné diskuze. Takže jsem prostě stála, dělala, jak mě děsně zajímá krajina a mlčela. Naštěstí pak přišla DeeDee, která se se mnou začala bavit. S ní jsem vydržela venku až do devíti, kdy mi jmenovala na naší lavičce před barákem, na jaké filmy se musím kouknout. :'D
Glee. ^^

Středa 14.září:
Škola, škola, škola.
Výtvarka. A já doufala, že budeme mít nové téma. ._. Takže jsme šli ven před školu a obkreslovali kůru stromů, v které jsme měli později hledat tvary, bytosti, zvířata atd. A pak to všechno překreslit na velký papír. Moje dopadlo katastrofálně. A to jsem myslela, že nemůže být nic horšího než stoletý strom z minulého týdne. ._. Kdyby někdo věděl, že to má být kresba patnáctiletého absolventa, asi by ho trefil šlak. Taky jsem byla opět pomalá jak prase, protože jsem celou dobu vykládala Voodoo a pak ještě další horory. Třeba i Kostku a černocha. :'D Zpáteční cestu jsme absolvovaly s Válcem, s kterou jsme byly venku až do devíti. Někdy musíme uspořádat ten piknik! :'D
Glee.

Čtvrtek 15.září:
Škola byla nemožně unavující. ._. Nejhorší předměty a k tomu devět hodin. ._. Poslední hodina byla fyzika, kde jsme dělali blbé prezentace. Moje byla nejjednodušší, takže v poho.. ^^'
Zbytek dne: Glee. :P

Pátek 16.září:
PROČ JE JESSE KŘIVÁK?! ~~~
Tento den byl pohodový, protože čtvrtina naší třídy a téměř celé béčko šlo běhat štafety (prostě na jedny závody). Takže jsme byli spojení. V těláku jsme byli spojení s klukama a hráli vybíjenou. Z těch pecek jsem měla upřímnou hrůzu. ._." Předposlední hodinu jsme šly všechny holky kromě Káji na zkoušku školního sboru, protože budem vystupovat na zahájení školky, která se bude otvírat na naší škole. ._. Takže jsme zabili s těmi malými retardy aspoň jednu hodinu. Poslední hodinu jsme měli druhou hodinu z dvouhodinovky (wtf?!) údržby domácnosti. :DD Učitel mluvil celou dobu o vodovodech, tak jsem si lehla na lavici a zavřela oči. Dvakrát jsem krátce usla. Škoda, že můj sen o tom, jak mi Jesse lozil do okna a skákal mezi domy na lijáně, nepokračoval. ._.
Odpoledne jsme šly já, Kim-chan, Miyu-chan a KÁJA do města. Ano, poprvé jsme šly s Kájou ven. První jsme čekaly s Miyu-chan u Kim-chan na chodbě celou hodinu. Na její mamá, aby dala Kim-chan peníze. Pak jsme šly pro Káju. Potom jsme šly do města, kde byly místní první farmářské trhy. Byli tam i nádherní bílí králíčci. ._. Pak jsme šly teda k těm vietnamcům, kde jsme pomohly Kim-chan vybrat novou mikinu, kterou ji děsně závidím. Nakonec jsme ztvrdly na ping-pongovém stole. A víte co? Kája je otaku. No, ne přímo otaku, ale čučí na Naruta. Zázrak! ^^ Ve třičtvrtě na pět jsem letěla domů, protože jsem odjížděla s papa k babči.
U babči jsem vyprávěla, jak je super, že poslední dobou poznávám nové lidi. Ugh. Taky jsem kreslila, haha. Ale já dement si zapoměla pouzdro, kde jsem měla tužku a gumu. Takže jsem nakreslila nějakého postiženého hermafrodita, jak chrápe na zeměkouli a mimozemšťanku shrečku. ._.

Sobota 17.září:
U babči jsme byli nějak do čtyř. V pět jsem přijela dom, kde na mě čekaly Kim-chan a Miyu-chan. Pak na mě čekaly ještě hodinu, hahaha. My jsme šly totiž do kina. Na horor. Nebojte se tmy. Začínalo to v osm a končilo nějak v deset. Nejvíce jsme byly vystrašené z těch ukázek na jiné filmy. Horory. Zasrané Paranormal Activity 3 se zasranou Krvavou Marry. ._. Ale to In Time musím vidět. *_____* Jinak Nebojte se tmy bylo celkem dobré. Celkem dost lidí odešlo po nějakých dvaceti minutách se slovy "To je nuda, ty pičo.". Neříkám, že to bylo nějak neuvěřitelně strašidelný, ale až tak nudný mi to nepřišlo. To je nejspíš tím, že jsem měkota. Ale ty zmutované opice byly super.. :'D Po kině jsme byly ještě venku, protože jsme byly děsně posrané a nechtěly domů. Teda s vyjímkou Miyu-chan. Kim-chan odešla nějak o půl jedenácté a my byly s Miyu venku asi ještě hodinu. Celým městem šel nějaký koncer, tak jsme šly omrknout, kde by mohl být, ale u kruháče jsme to vzdaly. (Nakonec byl na druhé straně města.. :'D) Tak jsme šly k nám, poněvadž jsem neměla nikoho doma. Tak jsme koukaly na hraný Ouran. :'D O půl jedné Miyu-chan odešla a v jednu přišli rodiče. Beh. Jo. A včera jsem shlédla poslední díl první řady Glee. ._.

Neděle 18.září:
Dneska jsem šla spát nějak o půl čtvrté, což je na mě celkem pozdě. Tak jsem vstávala ve třičtvrtě na dvanáct, což pro mě pozdě není. :'D Na oběd přišel děda. Možná že jsem byla přehnaně drzá, ale kdo má poslouchat po stopadesáté, jak matka vypráví, jak dovolená byla celkem v pohodě, až na tu strašnou tchýni a její následné nekonečné pomlouvání. Mně se to přece jen říká, když se ke mně chová hezky, že.
Celé odpoledne zatím sedím tady a píšu tenhle posraný článek. Asi před dvěma hodinama mi napsala babča SMS, že zemřela Bany. To byl její pes. Nechci o tom psát..
No. Za chvilku jdu ven s Kim-chan s Kájou. Budeme vést vyspělé řeči o prstění. ._. (Neřešte.)

Achjo. Neuvěřitelně hodně mi padají vlasy. Ale fakt. Za chvilku budu plešatá. Třeba mi k tomu naroste knírek.
Haha.

 


Komentáře

1 Kim the Doughnut Kim the Doughnut | Web | 18. září 2011 v 17:07 | Reagovat

NO TY VOLE.

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 18. září 2011 v 20:49 | Reagovat

[1]: Co..?

3 Kim the Doughnut Kim the Doughnut | Web | 19. září 2011 v 15:38 | Reagovat

[2]: neříkalas že na novém blogu nebudou žádné články tohohle typu? :'D

4 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 19. září 2011 v 17:48 | Reagovat

[1]: Ne, jen jsem říkala, že nejen tyhle. Takže občas jo. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.