Džodžous džin Džil na džilotině. Džadžmento!

21. září 2011 v 23:00 | Hiki-chan |  kecy
Ten nadpis neřešte. Kdo nechodí do našich hodin angličtiny, kdo se nepřeřekává, kdo nezná Pandora Hearts, naše hodiny dějepisu a DGM - nepochopí. ._."

Zero-chan.net je neskutečně super. *__* A Vocaloid stejně nesnáším, ale ten obrázek je cool. 8'D

Ach, mám nějakou podezřelou náladu. :'D Ale když mně se tak moc nechce spát. ._. A vstávat v šest. A jít na ortodoncii na ultrazvuk kvůli rovnátkům na pevno. A dělat posraný úkol do literatury. A mít odpoledka. A potom uklízet pokoj. x___x Nojo, vím, že si pořád stěžuju. :P

Dneska byl celkem pohodový den. Jen si musím udělat v tom vstávání nějaký systém, protože každý den nestíhám a ani nemám čas obskakovat kolem toho mého malého prvňáčka Adámka. Ale jsem hrdá na to, že už si chystám věci do školy večer a ne ráno či ve škole.. :'D A když už jsme u té školy.. První hodinu jsme měli angličtinu, kde jsme psali blbou písemku na blbá přídavná jména charakterizující osoby. .-. (Víte, jakou máte použít pomůcku pro zapamatování postupu přídavných jmen? Hiki-chan a Kim-chan vám poradí: A big warm red Chines fated double-chin. :'DD) Pak jsme měli sloh, kde jsme začínali dělat vypravování s klíčovými slovy. Vypadalo to tak, že si každý vytáhl z krabice pět kartiček se slovy. Mám: lednička, citron, žába (předtím osel - výměna 8D), loď, motorka. o.o" Tak to jsem zvědavá, co z toho dám dohromady. Potom přišla hudebka, z které jsme měli jenom část kvůli pozdějšímu programu. Měla jsem referát o The Devil Wears Prada (ty vole, věděli jste, že to je křesťanská kapela?!).. ^^ Celou třídu jsem donutila poslouchat html. >D Ale fakt jsem překvapená, že jsem nebyla ani jednou nazvaná emo. :'D No, právě poté jsme měli přehlídku dravců. :'D Taková dvouhodinnová záležitost opakující se každý rok. Chci mít nějakého dravce jako domácího mazlíčka. >.< Poštolku vrabčí nebo orla. *---* Poslední dvě hodiny byly chemie a němčina, kde už jsem byla duchem úplně někde jinde. Ve školní jídelně. ^^ Ech, já měla takový hlad.. :'D No. Odpoledne jsme měly s Kim-chan výtvarku, kde to dopadlo opět katastrofálně. Dostala jsem novou šanci, ale prý ta předtím (ta strašná) byla lepší. Tak já nevím. Mám dodělat obě za domácí úkol, tak jsem zvědavá, co z toho vznikne. Ještě něco horšího? Je to vůbec možné? :'D Zbytek dne jsme proseděly s Kim-chan na lavičce a poslouchaly písničky.

A teď sedím tady. A musím jít. Otec vyhrožuje. D<

 


Komentáře

1 Kim the Doughnut Kim the Doughnut | Web | 24. září 2011 v 22:02 | Reagovat

chci zemřít na džilotině zatímco džordžous džin džil vyřkne džadžmento!

komu by se taky chtělo jít na ortodoncii, dělat úkoly a mít odpoledka.
._."

html je neskutečně super.
ta blbá sovice sněžná mi chtěla sednout na hrb.
VÁŽNĚ.
a ve výtvarce jsem se tentokrát taky předvedla.. ehmm.

no nic.
omlouvám se že komentuju tak pozdě, ale myslela jsem, že jsem už okomentovala ve středu. tak nevadí no :'D

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 24. září 2011 v 22:39 | Reagovat

[1]: Vysněná smrt.

._."

Je. ^^
:'D
Ale pořád jsi na tom o hodně líp než já!

Nevadí, nevadí. Já ti taky komentuju pozdě.. :'D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:15 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.